DÜĞÜN

Sivas Grand Masal Düğün Salonu olarak organizasyonlarımızda sağladığımız hizmetler neler mi?

-Sivas'ta farklı kapasitelere sahip ve farklı özelikte iki farklı modern salonlarımız bulunuyor. 2000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş 1.000 kişi ve 450 kişi kapasiteli salonlarımızda sivas düğün, nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, sünnet düğünü, kongre ve toplantı gibi organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.

-Modern bir ortamda eşsiz ve size özel hazırlayacağımız konseptlerle davet alanını en iyi şekilde hazır hale getiriyoruz. Basit ve hep aynı ortamlardan sıkıldınız mı? O zaman siyah, beyaz ve gold renklerinin uyumuyla oluşturduğumuz masa ve sandalyeleri hazırlayabiliyoruz. Masalara ise muhteşem şamdan ve çiçekler yerleştiriyoruz.

- Düğününüzün muhteşem olması için gerek sahne tasarımını ve gerekse ışık sistemleri profesyonel şekilde kullanıyoruz. Böylece düğün klibiniz ve fotoğraflarınızda kusursuz bir şekilde görünmenizi hedefliyoruz. Profesyonel müzisyen ve orkestra ile anlaşıyor, unutulmaz keyif dolu bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

-İlk dansınızda muhteşem görünebilmeniz için sis konfeti, kar sprey şovu, salon girişiniz de ise şelale gösterisi yapıyoruz.

-Çocukların güvenilir ve eğlenceli bir gün geçirmesi için çocuk parkımız bulunuyor ve bunun yanında palyaço hizmeti veriyoruz.

-Konuklarımızın güvenliği için salonlarımız 7 gün 24 saat güvenlik kamerasıyla izleniyor. İç ve dış daha olmak üzere toplamda tam 16 adet kamera ile işletmemiz izleniyor.

-Sivas'ta Düğün Salonu denildiğinde akıllara ilk Grand Masal Düğün Salonu gelir.

-Ayrıca 2020 yılı Türkiye'nin En İyi Düğün Salonu Grand Masal Düğün Sarayı olarak bizler seçildik.