SİVAS GRAND MASAL DÜĞÜN SARAYI KINA GECESİ

2KINA

Modern Sivas Masal Kına ve Davet Salonumuz da 450+250 kişilik kapasitemizle hizmetinizdeyiz.

Grand Masal Kına ve Davet Salonu; Kına Gecesi, Nişan, Düğün, Sünnet, Balo Gecesi, Sempozyum, İftar Yemeği, Dernek Toplantıları ve çeşit etkinliklerinizde 450+250 kişi kapasiteli kapalı alan ve bahçemiz ile hizmetinizdeyiz.

Sivas Kına Salonları

Sivas kına salonu denildiğinde akıllara ilk olarak Grand Masal Düğün Sarayı Kına ve Davet Salonu akıllara gelmektedir. Gerek kişi sayısı, gerek pist alanı gerekse vermiş olduğumuz hizmet ile muhteşem bir kına gecesi etkinliklerini ev sahiplği yapıyoruz.

Grand Masal Kına Gecesi Salonu

Sivas kına gecesi salonu olarak da hizmet verdiğimiz bu sektörde, kına gecelerinizi ölümsüzleştiriyoruz. A'dan Z'ye herşeyi planladığımız kına gecesi organizasyonunuz da, muhteşem bir eğlence sizleri bekliyor.

Sivas Kına Gecesi Salonu

Bir kına gecesi yapacağınız salondan neler beklersiiz? kişi sayı mı, ortamında modern olması mı? yada fiyatı mı? aslında tüm hepsinin size uyacağı tek adres Grand Masal Kına Gecesi Salonu'dur. Sizlere en yüksek kapasitede kişi sayısı, her yıl kendini yenileyen bir kına salonu, deneyimli muhteşem ekibi, alanında isim yapmış müzisyen ekipler, ünlü solistler, profesyonel fotoğrafçı olarak Grafikser Fotoğrafçılık, piyasa şartlarında en uygun fiyat garantisini veriyoruz.