Grand Masal Düğün Sarayı - Sivas Nişan Salonlarımız

Grand Masal Kına ve Davet Salonu olarak, 1.000 ve 450+250 kapasiteli 2 farklı salonumuz ile Sivas Nişan Düğün Salonu olarak modern konseptle hizmetinizdeyiz.

Grand Masal Kına ve Davet Salonu; Sivas Kına Gecesi Salonu, Sivas Nişan Salonu, Sivas Düğün Salonu, Sivas Sünnet Salonu, Sivas Balo Gecesi, Sivas Sempozyum, Sivas İftar Yemeği Salonları, Dernek Toplantıları ve çeşit etkinliklerinizde 450+250 kişi kapasiteli kapalı alan ve bahçemiz ile hizmetinizdeyiz.

Sivas Nişan Salonu - Grand Masal Düğün Sarayı

Sivas'ta nişan yapabileceğiniz en modern ortamı ve en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. Sivas'ta nişan denilince akıllara Grand Masal Sivas Düğün Salonu'nun gelmesi elbette tesadüf değildir.

Birbirinde harika konseptlerimizle tüm hayallerinize karşılık hizmet verebiliyoruz.

Nişan töreni deyip geçmemek gerekiyor. Nişan töreni bu hayatta 1 kere yaşayabileceğiniz en güzel anlardan bir tanesidir. Bizlerde bu düşüncelerle, sizler salonumuzda sunduğumuz hizmet kalitemiz, ikramlarımız, moderne ve her yıl yenilenen salonumuz, Görüntü yönetmeni olarak Profesyonel Fotoğraf Şirketi Grafikser Fotoğrafçılık ile sizlere muhteşem anıları profesyonel şekilde bırakıyoruz.

Sivas Nişan Masal Düğün Sarayı

Nişan törenleriniz için hemen Grand Masal Düğün Sarayı iletişim yada Grand Masal Düğün Sarayı telefon numarası sayfamızdan bizlerle irtibata geçerek randevu alın. Dilerseniz randevu sekmesinden formu doldurarak, düğün rezervasyon formu ile sizlere ulaşmamız sağlayabilirsiniz.